Join the WIFe 2018 team / Dołącz do ekipy WIFe 2018!

Warsaw Impro Festival is seeking people willing to help in the organizing shows on two stages, workshops in three venues, seminar and other accompanying events directed to improv lovers from around the world.

 

If you like culture, Warsaw, comedy and you're eager to spend a couple of very busy but satisfying days in a interesting team as a volunteer - please come to our info session on Saturday, April 21st, 5pm at Resort Komedii.

The tasks vary and can be adjusted to fit your capabilities - time-wise and interest-wise. Taking part in the organization you'll acquire new experiences, meet improv artists from around the world and be a co-creator of an important event on a cultural landscape of Warsaw.

If you'd like to join but you can't attend the info session, let us know!

Don't hesitate to ask questions: agnieszkamatan@gmail.com, +4860743302

 

Warsaw Impro Festival zaprasza do współpracy wszystkie osoby, które chciałyby pomóc w organizacji festiwalu. Od 20 do 24 czerwca w Warszawie będą odbywać się warsztaty, pokazy na dwóch scenach, wydarzenia towarzyszące, skupiające miłośniczki i miłośników improwizacji z Polski i z różnych części świata.

Jeżeli chcielibyście dołączyć do naszej ekipy i współuczestniczyć w formie wolontariatu w organizacji młodego, komediowego festiwalu, lubicie kulturę, Warszawę, ludzi, komedię i chcielibyście spędzić kilka intensywnych, ale fascynujących dni w dobrym towarzystwie, czekamy na Was na spotkaniu organizacyjnym w sobotę, 21 kwietnia, o godzinie 17:00.

Zadania przy festiwalu są różne i możemy je dopasować do Waszych możliwości czasowych, potrzeb i pasji. Przygotowując z nami WIFe 2018 możecie zdobyć nowe doświadczenia, poznać artystów z różnych zakątków świata i współtworzyć nowe wydarzenie na kulturalnej mapie Warszawy.

Na wszystkie (lub prawie wszystkie) pytania chętnie odpowie Wam Agnieszka: agnieszkamatan@gmail.com, 60743302

Jeżeli chcielibyście dołączyć, ale nie możecie przyjść na spotkanie, to po prostu napiszcie lub zadzwońcie.

Pozdrawiamy!
Szkoła Impro
Fundacja Klancyk
Resort Komedii